dcsimg

Zygnematales ( Ukrainian )

provided by wikipedia UK
 src=
Під мікроскопом, предствник водоростей цього порядку, сполучення Спірогіра

Систематично вони підпадають під Charophyta (Streptophyta) до складу якого входять водорості, які ближче пов'язані з вищими рослинами, ніж до більшості інших водоростей (у тому числі землі і самі рослини в класифікації Streptophyta). Останнім часом вони були виявлені в порядку водоростей, найбільш тісно пов'язані з наземними рослинами (Embryophyta).[2]

Статеве розмноження у Zygnematales відбувається за допомогою процесу, званого сполучення. [3] Тут волокна протилежної лінії статі, і фтрубчатої форми між відповідними клітинами. Чоловічі клітини стають амебоїдними зазвичай одинарні а іноді по дві особини залізають ву трубчаті отвори. Потім клітини зустрічаються і зливаються, утворюючи зиготну спору, яка згодом піддається мейозу для створення нових волокон. Тільки жіночі проходи хлоропластів багаті потомством, як і у вищих рослина.

Примітки

license
cc-by-sa-3.0
copyright
Автори та редактори Вікіпедії
original
visit source
partner site
wikipedia UK

Zygnematales: Brief Summary ( Ukrainian )

provided by wikipedia UK
 src= Під мікроскопом, предствник водоростей цього порядку, сполучення Спірогіра

Систематично вони підпадають під Charophyta (Streptophyta) до складу якого входять водорості, які ближче пов'язані з вищими рослинами, ніж до більшості інших водоростей (у тому числі землі і самі рослини в класифікації Streptophyta). Останнім часом вони були виявлені в порядку водоростей, найбільш тісно пов'язані з наземними рослинами (Embryophyta).

Статеве розмноження у Zygnematales відбувається за допомогою процесу, званого сполучення. Тут волокна протилежної лінії статі, і фтрубчатої форми між відповідними клітинами. Чоловічі клітини стають амебоїдними зазвичай одинарні а іноді по дві особини залізають ву трубчаті отвори. Потім клітини зустрічаються і зливаються, утворюючи зиготну спору, яка згодом піддається мейозу для створення нових волокон. Тільки жіночі проходи хлоропластів багаті потомством, як і у вищих рослина.

license
cc-by-sa-3.0
copyright
Автори та редактори Вікіпедії
original
visit source
partner site
wikipedia UK